تبلیغات سافت باز

تبلیغات سافت باز

تبلیغات در سافت باز
تبلیغ ویژه در سافت باز
تبلیغ ویژه در سافت باز

مطالب پربازدید

بازدید : 2388
دسته : نرم افزار مبدل

دانلود نرم افزار تبدیل فرمت 4Videosoft Blu ray Converter 7.0.38

دانلود نرم افزار تبدیل فرمت

۴Videosoft-Blu-ray-Converter

در پست امروز وبسایت آریا دانلود نرم افزار ۴Videosoft Blu-ray Converter برایتان آماده کرده ایم. ۴Videosoft Blu-ray Converter عنوان دیگری از سری نرم افزار ها در زمینه تبدیل فرمت می باشد اما اینبار با امکاناتی کامل و پشتیبانی از اکثر فرمت ها. توسط این برنامه می توانید به راحتی فایل های Blu-ray را به فرمت های رایج نظیر : DivX, MP4, AVI, 3GP, MPEG, FLV, H.264/MPEG-4 AVC, TS و… تبدیل کنید. همچنین با این برنامه قادر خواهید بود قفل هایی که بر روی دیسک بلوری اعمال شده را حذف کرده و به تبدیل و کپی آن بپردازید. هم اکنون می توانید آخرین ورژن این نرم افزار از وبسایت آریا دانلود به صورت رایگان دریافت نمایید.

بازدید : 770
دسته : نرم افزار مبدل

 نرم افزار مبدل فرمت های گرافیکی Graphics Converter Pro 2013 3.30 Build 130715

دانلود نرم افزارمبدل فرمت های گرافیکی

Graphics Converter

در پست امروز وب سایت آریا دانلود تصمیم داریم یکی از بهتری نرم افزارهای مبدل فرمت های گرافیکی با نام Graphics Converter را قرار دهیم. به وسیله ی این نرم افزار میتوان فرمت های گرافیکی را مختلف را به هم تبدیل کرد . نرم افزار Graphics Converter می تواند بیش از ۵۰۰ فرمت فایل تصویری شامل BMP ،DIB ،EMF ،GIF ،ICB ،ICO ،JPG ،PDF ،PBM ،PCD ،PCX ،PGM ،PNG ،PPM ،PSD ،PSP ،RLE ،SGI ،TGA ،TIF ،TIFF ،VDA ،VST ،WBMP ،WMF ،VST ،CEL ،PIC ،PDD را پشتیبانی می کند و می تواند به ۱۰۰ فرمت تصویری شامل BMP ،GIF ،JPG ،PNG ،TGA ،TIF ،WMF ،EMF ،WBMP ،RGB ،BM ،RPPM ،RPGM ،PCC ،DCX ،RPBM ،PIX ،BPX ،VDA ،ICB ،VST ،WBM ،WAP ،JIF ،RL4 ،TIM تبدیل کند. همچنین ۵۰ فیلتر خاص مانند بلور، شارپ، تعادل رنگ و… به همراه ۱۲ افکت مانند چرخش، نویز و…  در نرم افزار جای گرفته اند تا علاوه بر کار تبدیل کمی هم به کمک کاربران در زمینه ویرایش ساده بیایند . یک دیگر از ویژگی های نرم افزار Graphics Converter Pro حجم بسیار مناسب نسبت به حجم امکانات به همراه استفاده بسیار آسان از آن است .

بازدید : 938
دسته : نرم افزار مبدل

نرم افزار مبدل حرفه ای Format Factory 3.1.2

Format Factory نرم افزار قدرتمندی است که در آن شما می توانید به تبدیل فرمت های گوناگون تصویری، صوتی و ویدئویی بپردازید. این نرم افزار از اکثر فرمت های رایج پشتیبانی می نماید و قابلیت تبدیل هر نوع فرمت فایلی را داراست، در زمینه فایل های ویدئویی می توان فرمت هایی همانند MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV, SWF و یا در زمینه صوتی به MP3, WMA, MMF, AMR, OGG, M4A, WAV و همچنین در زمینه فرمت های عکس و تصویر هم به JPG, BMP, PNG, TIF, ICO, GIF, PCX, TGA اشاره نمود.