تبلیغات سافت باز

تبلیغات سافت باز

تبلیغات در سافت باز
تبلیغ ویژه در سافت باز
تبلیغ ویژه در سافت باز

مطالب پربازدید

بازدید : 4639
دسته : نرم افزار مدیریت دانلود

نرم افزار دانلود ویدیوهای فیس بوک و یوتیوب 4K Video Downloader 2.8.3.950

نرم افزار دانلود ویدیوهای فیس بوک و یوتیوب

4K Video Downloader 2.8.3.950

4K Video Downloader نرم افزاری رایگان ولی قدرتمند جهت دانلود ویدیو های انلاین از سایتهایی نظیر فیس بوک و یوتیوب می باشد. توسط این نرم افزار شما علاوه بر دانلود ویدیوها همزمان می توانید زیرنویس ها را نیز دانلود نمایید. دانلود کردن ویدیوها با این نرم افزار بسیار راحت میباشد فقط کافیست آدرس ویدیو را کپی کنید و در نرم افزار قرار دهید و تمام ! علاوه بر آن شما قادر به استخراج صدای ویدیوها نیز می باشید یعنی شما می توانید فرمت خروجی را روی MP3 قرار دهید تا نرم افزار فقط صدای ویدیو را دانلود کند. حتی قادر هستید اسلایدشو بسازید ، عکسها را استخراج کنید و ... .

بازدید : 3222
دسته : نرم افزار مدیریت دانلود

دانلود نرم افزار مدیریت دانلود GoforFiles 1.0.0

واسطه ی کاربری بسیار ساده ی نرم افزار GoforFiles کار با آن را برای همه ی کاربران آسان ساخته است. برای استفاده از GoforFiles ، با اینکه ترکیبی از روش های برنامه نویسی قدرتمند، طراحی هوشمند و ویژگی های کاربردی را داراست، به هیچ دانش ویژه ای نیاز ندارید. هر آنچه برای راحتی حداکثر و بیشترین سرعت با کمترین تلاش نیاز دارید را در این نرم افزار خواهید یافت. با GoforFiles به بیش از ۲۰ میلیون فایل دسترسی دارید که تنها کافی است روی دکمه ی دانلودشان کلیک کنید و انها را روی حافظه محلی کامپیوترتان ذخیره کنید.

بازدید : 5747
دسته :

 

 دانلود نرم افزار دانلود منجیر Internet Download Manager 7 Final

دانلود منجیر  ای دی ام را سریعترین دانلود منیجر یا نرم افزار مدیریت دانلود می دانند و به حق نیز اینچنین است. این نرم افزار قدرتمند به دلیل تقسیم فایل ها در حال دانلود به قسمت های مختلف و استفاده کامل از ظرفیت پهنای باند اینترنت کاربر ، میتواند سرعت دانلود را تا بیش از ۳ برابر و در مواقعی تا ۵ برابر افزایش دهد.