تبلیغات سافت باز

تبلیغات سافت باز

تبلیغات در سافت باز
تبلیغ ویژه در سافت باز
تبلیغ ویژه در سافت باز

مطالب پربازدید

بازدید : 41301
دسته :

 

مجموعه گزارش کار های مهندسی آب

 

پکیج پیش رو تمام گزارشکار های رشته مهندسی آب را شامل میشود.این مجموعه که توسط گروه مهندسی آب سایت ایران آب تهیه شده شامل گزارشکار های دروس مکانیک سیالات وهیدرولیک ، مکانیک خاک ،خاکشناسی و ... میباشد.

برای دیدن اطلاعات بیشتر میتوانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بازدید : 2671
دسته :

 

 

دانلود گزارشکار تعیین جرم مخصوص حقیقی خاک

 

گزارشکار تعیین جرم مخصوص حقیقی خاک توسط سافت باز آماده دانلود شده است.عبارت است از وزن ذرات خاک در واحد حجم آن و واحد آن گرم بر سانتي متر مکعب است. بر خلاف وزن مخصوص ظاهري فضاي بين ذرات ارتباطي با وزن مخصوص حقيقي خاک ندارد. وزن مخصوص حقيقي خاک ها بين 60/2 تا 75/2 گرم بر سانتي متر مکعب نوسان دارد که به طور متوسط 65/2 گرم بر سانتي متر مکعب است. اين وزن تقريباً ثابت است چون اغلب کاني هاي موجود در خاک داراي وزن مخصوص در همين محدوده مي باشند.

 

بازدید : 1945
دسته :

 

دانلود گزارشکار خاکشناسی

گزارشکار خاکشناسی عمومی به صورت کلی آماده دانلود شده است.خاکشناسیدانش مطالعه و طبقه بندی خاک، بر اساس خصوصیات فیزیکی (مانند بافت یا ساختمان)، شیمیایی (مانند هدایت الکتریکی محلول خاک و میزان سدیم موجود) و زیستی آن است.دانش خاکشناسی خاک را به عنوان ترکیب طبیعی بسیار پیچیده، که از هوازدگی فیزیکی و بیوشیمیایی بوجود آمده مورد بررسی قرار می‌‌دهد

 

بازدید : 6525
دسته :

 

آزمایش مرکز فشار وارد بر یک سطح از سری گزارش کارهیدولیک-

 

آزمایش مرکز فشار وارد بر یک سطح از سری گزارش کارهیدولیک توسط سافت باز آماده شده است.مرکز فشار روي هر سطح از سطوح در تماس با سيال نقطه اي است که مي توان همه فشار سيال را به آن نقطه نسبت داد.به عبارت ديگر هرتوزيع فشاري در سيال روي هر سطحي از سيال نيروي برايندي اعمال مي کند ،مرکز فشار نقطه اي است که اگر نيرو به آن نقطه وارد شود همان اثري را خواهد داشت که نيروي گسترده حاصل از توزيع فشار روي آن سطح دارد(مانند مرکز جرم که نقطه اي است که مي توان جرم را به آن نسبت داد.

 

 
بازدید : 5331
دسته :

 

آزمایش مدرج کردن فشارسنج بوردن از سری گزارشکار مکانیک سیالات

 

آزمایش مدرج کردن فشارسنج بوردن از سری گزارشکار مکانیک سیالات توسط سافت باز آماده شده است.فشارسنج بوردن یکی از متداولترین و معمولیترین نوع فشارسنجها می باشد. دقت فشارسنج بوسیله ترازوی فشار اندازه گیری می شود بدین صورت که فشار معینی به آن وارد کرده و این مقدار با فشار قرائت شده از روی فشارسنج مقایسه می گردد.

 

 

بازدید : 4943
دسته :

 

جریان در روزنه از سری گزارش کار هیدرولیک

 

جریان در روزنه از سری گزارش کار هیدرولیک توسط سافت باز تهیه شده است.هدف، مشاهده چگونگي تخليه مايعات از يک روزنه مدور (اوريفيس) و تعيين ضرايب تخليه، سرعت و سطح مقطع جريان مي باشد . همچنين زمان لازم براي تخليه طبيعي يک مخزن از يک روزنه با زمان تئوريک آن مقايسه مي شود

 

بازدید : 5524
دسته :

 

رینولدز از سری گزارش کار هیدرولیک

 

رینولدز از سری گزارش کار هیدرولیک توسط سافت باز اماده شده است.بطور كلي دو نوع جريان لزج مجزا از يكديگر و بعنوان پديده طبيعي مورد قبول است . ملاحظه مي‌شود دودي كه از يك سيگار روشن بلند مي‌گردد بطور يكنواخت و آرام در مسافت كوتاهي از سيگار جريان مي‌يابد و ناگهان به لايه‌هاي غير منظم و غير پايدار تبديل مي‌شود.